O společnosti

Atelier TopKlima se během několika let stal renomovanou firmou poskytující komplexní služby na profesionální úrovni v oblasti vzduchotechniky a klimatizace. Na českém trhu působí již 15 let. V současnosti firma s malým a úzce specializovaným počtem zaměstnanců zabezpečuje projektovou dokumentaci včetně realizace staveb v celé oblasti pozemních staveb a techniky prostředí staveb.  

Profesionální tým odborníků zajišťuje činnosti zejména v oboru větrání a klimatizace, včetně souvisejících profesí měření a regulace, elektroinstalace, ústředního vytápění, chlazení a v neposlední řadě i stavebních a ocelových konstrukcí pro technologické celky.

Hlavní sídlo firmy se nachází v Ostravě a poskytuje celý komplex služeb nejen v regionu Moravskoslezského kraje, ale v rámci celé České republiky, na Slovensku i v Polsku. Hlavní cílem firmy je spokojenost zákazníka, kvalita technické přípravy i kvalita provedeného díla. Tato skutečnost není frází ale realitou, potvrzenou tím, že se na nás naši zákaznici obracejí nadále s novými úkoly. Naše bohaté zkušenosti nabízíme i Vám, pro Váš prospěch.

Naše společnost  je zapsána do seznamu odborných dodavatelů www.zelenausporam.cz. Více informací ohledně naší společnosti v souvislosti s tímto programem naleznete zde. Informace, které zde nenajdete, Vám rádi sdělíme telefonicky či emailem.

Kontakty na jednotlivé pracovníky naší společnosti naleznete zde. Dotazy ohledně informací, které jste zde nenalezli, zasílejte prosím na emailovou adresu info@top-klima.cz

Vybraní klienti společnosti

Reference