PROJEKCE

Naši projektanti využívají bohatých teoretických i praktických zkušeností v oboru projektování pozemních staveb, přípravy staveb a rozpočtových prací. To vše s nasazením nejmodernějšího technického vybavení pro kreslení v CAD programech ve 2D, ale i pro modelování daného projektu ve 3D. Projektanti se pravidelně účastní odborných seminářů, odborných školení a exkurzí. Odborníci Atelieru TopKlima, poskytují svým zákazníků individuální péči, jejímž cílem je zajištění maximálního přístupu v návrhu a tvorbě moderních ekonomických systémů v oborech pozemního stavebnictví. Vysoká efektivnost činnosti je výsledkem odborného přístupu v kvalitě návrhu technického řešení a spojení vysoce kvalitních technologických zařízení. Kvalitní příprava - kvalitní projekt je zárukou vysoké kvality celého díla.

DODÁVKA A MONTÁŽ

Odpovědnost v návrhu projektu je identická v odpovědnosti za realizaci díla. Specialisté Atelieru TopKlima zabezpečují výrobu a dodávky vysoce kvalitních technologických zařízení. Tato zařízení instalují pod vedením zkušených a odpovědných montérů. Žádná instalace není rutinou. Profesionální tým odborníků zajišťuje činnosti zejména v oboru větrání a klimatizace, včetně souvisejících profesí měření a regulace, elektroinstalace, ústředního vytápění a chlazení.

ZAREGULOVÁNÍ

Součástí tohoto procesu je zaregulování vzduchotechnického a klimatizačního systému. Správné zaregulování těchto systému, tj. měření průtoků vzduchu, tlaku a rychlosti proudění je výsledkem zkušeností projektantů a montážních specialistů. Vysoce náročné technologické systémy je schopno zaregulovat jen velmi malý počet odborníků. Věříme, že jsme jedni z nich. Výsledek zaregulování je zhodnocení kvality projektu a realizace.

SERVIS

Prevence systému technického zařízení platí stejně jako u zdraví. Výsledkem preventivní péče o zařízení je spolehlivost systému a méně starostí. Snažíme se vycházet vstříc našim zákazníkům a nabízíme tak pravidelný záruční i pozáruční servis, zásahový servis technických zařízení vzduchotechniky a klimatizace. Filtrační vložky dodáváme i v nestandardních velikostech a pro všechny typy zařízení. Kvalitní servis a údržba zvýší životnost zařízení.

KONZULTACE

Pro mnohé uživatele a investory není jednoduché definovat zadání technického zařízení, resp. cílové řešení. Technické a cenové konzultace vycházejí s pracovních konzultací a odborně seznamují účastníky stavby s významem a funkcí jednotlivých procesů větrání a klimatizace. Firemní filosofie naší společnosti je založena především na flexibilitě výroby, rychlosti dodávek a přizpůsobení se požadavkům zákazníka. Neváhejte a kontaktujte nás - rádi Vám poradíme.